Club Results

Grade RND Dates Home Team   Away Team Venue
Sydney Masters Over 40's 6 23 Jan 22 Ryde Hunters Hill
8/150(cc) T Edmondson 43* A Joseph 40*  
def by NWS Hurricanes
4/153  A Joseph 2/19 T Edmondson 2/19
Boronia Park  
First Grade 10 29 Jan 22 Auburn
v North West Sydney
George Parry Oval 
Second Grade 10 29 Jan 22 North West Sydney
v Auburn
Bruce Purser Reserve (Kanebridge Oval) 
Third Grade 10 29 Jan 22 Auburn
85  
def by North West Sydney
1/87  
Dave Tribolet Oval 
Fourth Grade 10 29 Jan 22 North West Sydney
v Auburn
Charles McLaughlin Reserve 
Frank Gray Shield 3 23 Jan 22 Burwood Briars
7/220(cc) J McLeod 45 X Tregeagle 37* A Favotto 34 A Dawson 30*  M Howlett 5/32
def by North West Sydney
7/221 A Burge 49* N Parvathaneni 48 AG Smith 30 L Palaster 29 L APPS 28  X Tregeagle 2/23 V Pendyala 2/44 A Dawson 2/60
Rothwell Park 
Fifth Grade 9 23 Jan 22 North West Sydney
0/56 S KUNDAR 35*  
def Auburn
55  B Kimber 3/11 J GIBBONS 2/6 R SCHWEIZER 2/11
Charles McLaughlin Reserve 
Chappelow Cup 7 15 Jan 22 North West Sydney
124 PP Bhopaiah 34* J Joseph 26  H Mohamed 2/14 U Mohamed Buhary 2/21 M Mohamed 2/28 P Muthusamy 2/33
def Auburn Green
75  D Prasanna Kumar 4/16 S Sukhiani 3/18
Charles McLaughlin Reserve 
Under 11 Colin Cooper Cup Division 1 3 12 Dec 21 Illawarra
10/99(cc) DW Haran 32*  K Kamalanathan 2/4 D McDonald 2/7
def by NWS Hurricanes
7/100(cc) V Shivkumar 25  L Burrill 3/16 O Forte 2/19
Hollymount Park (Hollymount Park West) 
Under 11 IDCA Cup Division 2 3 12 Dec 21 NWS Hurricanes
69  H Patel 3/6
def by Sutherland
3/70 P Anag 29  R Alladi 2/15
Roberta St Park 
Under 15 IDCA 3 12 Dec 21 Parramatta
7/101  K Shanmuganathan 3/11 S Mohammed 2/9
def NWS Hurricanes
100  GS Punj 4/21 S Elango 2/11 H Abeni 2/25
Guildford West Sportsground 
Under 14 Anthony Neale Cup 3 12 Dec 21 NWS Hurricanes
59  F Webster 2/3 M Lynn 2/10 W Penney 2/19
def by North Shore
4/160(cc) H McNeil 43 DT Harvey 31 L Dusheiko 30 N Feenstra 27*  A Shivalkar 2/8
Nemesia St Park 
Under 15 Western NSW Carnival 4 13 Jan 22 Penrith - Reps
2/118 M Valerio 72* S Beknalikar 26  
def North West Sydney
115 M Brahmbhatt 31  S Mukherjee 3/15 T Muir 2/13 M Maan 2/16
Bloomfield Park 
NWSMaroon 11 29 Jan 22 Penrith
10/70  N Kanbargimath 4/2 J Robson 2/12 T Kolic 2/15
def by North West Sydney Maroon
7/237(cc) J Robson 58 T Macdonald 47 A Kapila 37 N Kanbargimath 27  A Rajpal 2/48
Rance Oval 
NWSGold 11 30 Jan 22 Mosman
v North West Sydney Gold
Balmoral Oval